חנוכי חתם בבני הרצליה לשנתיים נוספות

קפטן העולה החדשה לליגת ווינר סל ממשיך בשורות הכחולים-לבנים: "מועדון שהפך להיות בית נוסף עבורי". היו"ר אלדד אקוניס: "מייצג את הערכים שחשובים לנו"

16/06/2020

במסגרת הכנותיה לעונת 2020-2021 בליגת ווינר סל, קבוצת בני הרצליה הודיעה היום (שלישי) על החתמתו של קפטן הקבוצה ניצן חנוכי לשנתיים נוספות. לגארד הוותיק שחזר בקיץ 2018 לקבוצה זאת תהיה שנתו השישית במדי הרצליה. בקיץ האחרון הוא החליט לרדת עם הקבוצה לליגה לאומית ולמרות שכבר החזיק בחוזה לעונה הבאה, החליטו בקבוצה להאריך את חוזהו בשנה נוספת והצדדים הגיעו לסיכום חדש לשנתיים נוספות.

חנוכי העמיד העונה בליגה הלאומית ממוצעים של 8.6 נקודות, 4.4 ריבאונדים ו-3.5 אסיסטים למשחק, כשב-11 ממשחקי הקבוצה הוא קולע בספרות כפולות והיה מהשחקנים היציבים ביותר של הקבוצה בשנה האחרונה. הוא הוביל את הקבוצה באחוזי הקליעה מעבר לקשת עם 41%, דורג חמישי בליגה בקטגוריה זו, והיה אחד משלושה שחקנים בלבד ששיחקו מעל 30 דקות בממוצע למשחק. חנוכי נבחר לשחקן ההגנה המצטיין של ליגת ווינר סל בעונת 11/12, הופיע בכל נבחרות ישראל וקלע 27 נקודות ב-51 משחקים בינלאומיים במדי הנבחרת הבוגרת.

יו"ר הקבוצה, אלדד אקוניס: "ניצן הוא מנהיג אמיתי, שחקן ואדם שמייצג את כל הערכים שחשובים לנו כמועדון. אני שמח שאנחנו ממשיכים ללכת יחד, ניצן עשה בחירה אמיצה ומוערכת על ידינו בקיץ שעבר כשהחליט להמשיך למרות ירידת הליגה ועשה וויתורים גדולים מאד בשביל זה. יש בינינו מחויבות הדדית, ואנחנו בטוחים ביכולת שלו לתרום מהניסיון ומהמנהיגות שלו כדי שביחד נוכל לשחזר הצלחות וימים טובים כפי שהיו לנו בעבר".

ניצן חנוכי: "אני שמח שהצלחנו לעמוד במטרות שלנו בעונה החולפת, ונרגש להמשיך בבני הרצליה לעונה שלישית ברציפות ושישית בסך הכל, במועדון שהפך להיות בית נוסף עבורי. יש בי מוטיבציה גדולה לתרום לקבוצה כמה שיותר בשביל שהשנה הבאה תהיה מוצלחת ונעבוד קשה מאד בשביל שזה מה שיקרה".

 

 

הגרלת המשחקים: מארחים את אילת במחזור הפתיחה

הגרלת המשחקים: מארחים את אילת במחזור הפתיחה

13/09/2020
יואב שמיר ודין זהבי ממשיכים בהרצליה

יואב שמיר ודין זהבי ממשיכים בהרצליה

12/08/2020
אבירם זליקוביץ' ממשיך בבני הרצליה

אבירם זליקוביץ' ממשיך בבני הרצליה

06/08/2020