סנדי כהן ממשיך בהרצליה

הגארד-פורוורד הישראלי ימשיך לעונה נוספת בהרצליה זופי אבדיה: "סנדי הוא האיש למשימות מיוחדות, אתה תמיד צריך שחקן כזה בקבוצה"

08/07/2022

מחזיקת גביע המדינה, בני הרצליה ממשיכה בבניית הסגל שלה לעונת 2022/23 בה תתחרה לראשונה בתולדותיה גם בליגת האלופות. היום הודיעה הקבוצה על הארכת חוזהו של סנדי כהן לעונה הקרובה עם אופציה לעונה נוספת. כהן (בן 26, 1.98) רשם העונה בליגה ממוצעים של 6.2 נקודות, 2.2 ריבאונדים ו-1.5 אסיסטים והיה אחד משחקני ההגנה המובילים בליגה. בגביע המדינה כהן סיים את משחקי חצי הגמר והגמר כשחקן עם מדד הפלוס מינוס הגבוה בכל משחק (פלוס 24 בחצי הגמר, פלוס 8 בגמר). בחצי הגמר קלע 14 נקודות והוסיף 5 ריבאונדים ובגמר קלע 9 נקודות ללא החטאה וקטף 6 ריבאונדים.

המנהל המקצועי, זופי אבדיה: "סנדי הוא האיש של הקבוצה למשימות מיוחדות. אתה תמיד צריך שחקן כזה בקבוצה, ובעיני הוא שחקן ההגנה הטוב בליגה. אני מאמין גדול ביצירת המשכיות ומאוד שמח שהצלחנו לשמור על סנדי בקבוצה. שחקן חיובי ואטרקטיבי שעובד קשה, רעב להצלחות והוכיח בקריירה שלו שהוא מתעלה במאני טיים".

מאמן הקבוצה, אורן אהרוני: "אני מאוד שמח שהצלחנו להשאיר את סנדי במועדון. בתכנית שלנו לבניית הקבוצה הצבנו לנו כמטרה ליצור כמה שיותר המשכיות. סנדי הוא שחקן מוכשר שעושה המון דברים שלא רואים בסטטיסטיקות והיה עוגן הגנתי עבורנו העונה. אני בטוח שנראה אותו השנה ממשיך להתקדם ולהצליח".

קפטן קרביץ

קפטן קרביץ

15/08/2022
ממשיכים להתחזק: הסנטר הסנגלי בירם פאיה מצטרף להרצליה

ממשיכים להתחזק: הסנטר הסנגלי בירם פאיה מצטרף להרצליה

12/08/2022
יש סנטר: רוברט קרטר חתם בקבוצה

יש סנטר: רוברט קרטר חתם בקבוצה

10/08/2022