שוהם גת חתם בבני הרצליה עד 2026

הרכז בן ה-21 יערוך בכורה בליגת ווינר סל: "מודה לדן ולהנהלה על האמון". אבדיה: "מאמינים שיכול להפוך לשחקן מוביל בעתיד". שמיר: "ייתן לנו עוד עומק וגיוון"

23/07/2023
 
בני הרצליה הודיעה היום (ראשון) על החתמתו של שוהם גת לשלוש העונות הקרובות. הרכז הישראלי בן ה-21, שמתנשא לגובה 1.86 מ', יערוך הופעת בכורה בליגת ווינר סל. "אני שמח להגיע לבני הרצליה ומודה לדן שמיר ולהנהלת הקבוצה על האמון", אמר הגארד, "אני מצפה לדרך המשותפת ומקווה להגיע להצלחות ברמה האישית והקבוצתית".
 
"שוהם מצטרף לקו מסוים שהחלטנו ללכת איתו הקיץ של צעירים, שאנחנו מאמינים בהם וביכולת שלהם להשתלב בליגת העל", אמר המנהל המקצועי זופר אבדיה, "הוא מהצעירים המובילים בליגה הלאומית בשנתיים האחרונות, שחקן שאנחנו במערכת מאמינים שיכול להפוך לשחקן מוביל בעתיד ואני שמח שהוא בחר בנו ומאמין שאנחנו המקום שבו הוא יכול לעשות את זה".
 
מאמן הקבוצה, דן שמיר: "שוהם הציג סט יכולות מרשים בליגה הלאומית ובגילאים הצעירים, שם זכה בכל התארים האפשריים והראה המון אופי לאורך הדרך. הוא מצטרף לסגל הישראלי הכישרוני שבנינו וייתן לנו עוד עומק וגיוון ואנחנו ניתן לו את השקט והזמן להתפתח ולהתקדם כשחקן וכאדם".
 
גת גדל במחלקת הנוער של הפועל עמק חפר והיה ממובילי הקבוצה שזכתה בדאבל לפני שנתיים, כאשר במקביל הוא שיחק בקבוצה הבוגרת של המועדון בליגה הארצית. בשנתיים האחרונות הוא שיחק בהפועל חבל מודיעין מהליגה הלאומית, עימה ירד לארצית אשתקד, אך העמיד ממוצעים יפים של 10.4 נקודות, 4.4 ריבאונדים, 7.1 אסיסטים (שלישי בכל הליגה), 1.5 חטיפות ומדד 13.9 ב-31 דקות.
 
גת ייצג את ישראל בנבחרות ה-3 על 3 השונות וזכה במדליית ארד באליפות אירופה לנוער בסטריטבול. בנוסף, הוא היה חלק מנבחרת העתודה בשנים האחרונות והגיע עימה לחצי גמר אליפות אירופה בקיץ הקודם.

 
אלכסנדר זצ'ביץ' חוזר לבני הרצליה

אלכסנדר זצ'ביץ' חוזר לבני הרצליה

28/02/2024
"אנחנו רואים בסיור הזה שליחות"

"אנחנו רואים בסיור הזה שליחות"

22/02/2024
אחרי 3 נצחונות רצופים: הפסד בית לאילת

אחרי 3 נצחונות רצופים: הפסד בית לאילת

18/02/2024