בני הרצליה התנדבה במרכז "לקט ישראל"

שחקני בני הרצליה סייעו במיון ואריזה של תוצרת חקלאית המועברת לנזקקים בכל רחבי הארץ, ובנוסף התנדבו בכלביה העירונית בפעילות עם "הרצליה אוהבת חיות"

12/09/2023
 
בזמן שההכנות לעונת המשחקים 2023-2024 בליגת ווינר סל בשיאן, ורגע לפני ראש השנה, הגיעו היום שחקני בני הרצליה לשני מוקדים של פעילות למען הקהילה: התנדבות בלקט ישראל, ארגון הצלת המזון הלאומי ובכלבייה העירונית שם קיימו פעילות עם עמותת "הרצליה אוהבת חיות".
 
סנדי כהן, רוברט קרטר, ג'סטין סיימון, אביתר מור יוסף, שוהם גת ואור רותם התנדבו במרכז הלוגיסטי של לקט ישראל, ארגון הצלת המזון הלאומי, במיון ואריזה של תוצרת חקלאית עודפת המועברת לנזקקים בכל רחבי הארץ לקראת החגים. השחקנים נפגשנו גם עם ענת פרידמן קלוס, סמנכ"לית השיווק של לקט ישראל שהסבירה להם על הארגון, על התוצרת החקלאית שנתרמת על ידי החקלאים ובירכה אותם על רוח ההתנדבות לקראת ראש השנה.
 
אל מוקד ההתנדבות השני – הכלבייה העירונית, הגיע מאמן הקבוצה, דן שמיר יחד עם השחקנים כריס באב, ראיין בוטרייט, ווילי וורקמן, איתן בורג ורג'י לינץ', שקיימו פעילות משותפת עם עמותת "הרצליה אוהבת חיות" שפועלת עם עיריית הרצליה כדי להפוך את הכלביות ממקום של סבל למקום של קהילה, חיים ומעורבות חברתית, משפרים את התנאים בכלביות ופועלים כדי למצוא לכל כלב בית טוב להמשך החיים. שחקני הקבוצה הוציאו את הכלבים לטיולים באזור וסייעו בפעילות השוטפת של הכלבייה.

אלכסנדר זצ'ביץ' חוזר לבני הרצליה

אלכסנדר זצ'ביץ' חוזר לבני הרצליה

28/02/2024
"אנחנו רואים בסיור הזה שליחות"

"אנחנו רואים בסיור הזה שליחות"

22/02/2024
אחרי 3 נצחונות רצופים: הפסד בית לאילת

אחרי 3 נצחונות רצופים: הפסד בית לאילת

18/02/2024