עוסמאן קרובאלי חתם לחודשיים בהרצליה

הביג מן הוותיק (35, 2.01 מ'), שהיה מלך הריבאונדים ביוון ובסלובניה בעבר, מצטרף לבני הרצליה. אבדיה: "הפציעות בהכנה גרמו לנו להבין שנכון להעמיק את הסגל"

26/09/2023
 
בני הרצליה הודיעה הבוקר (שלישי) על החתמתו של עוסמאן קרובאלי. הפורוורד-סנטר הוותיק (35, 2.01 מ'), שמחזיק בדרכונים של ארה"ב וגמביה, חתם לחודשיים כאשר לקבוצה תהיה אופציה להאריך את ההסכם עד לסיום העונה. מהמועדון נמסר כי "קרובאלי מצטרף לקבוצה בעקבות פציעות של מספר שחקנים בשבועות האחרונים והרצון של הקבוצה להגיע מוכנה לתחילת העונה".
 
"בשבועיים האחרונים ההכנה שלנו נפגעה מאוד, כששני הגבוהים שלנו סבלו מפציעות שהגבילו אותם וגרמו להם להיעדר מההכנה, אימונים ומשחקים, דבר שהקשה עלינו מאוד", אמר המנהל המקצועי, זופי אבדיה, "אנחנו מתחילים את העונה בעוד שבוע במוקדמות היורופקאפ, ונכנסים לעונה שאנחנו מקווים ומצפים שתהיה עמוסה. הרצון להגיע מוכנים לפתיחת העונה בשילוב הפציעות במהלך ההכנה גרמו לנו להבין שנכון להעמיק את הסגל לפני הפתיחה ולכן פעלנו מהר לצירופו של קרובאלי, שחקן מנוסה שייתן לנו עוד עומק וניסיון בעמדות הפנים. ההצטרפות שלו תאפשר לנו לחלק את העומס במידת הצורך, לתת לשחקנים מנוחה אם צריך ולהרים את רמת האימונים וההכנה למקום שאנחנו מצפים ככה שנוכל להגיע מוכנים למוקדמות היורופקאפ והליגה שבפתח".
 
קרובאלי נולד בג'ורג'יה ושיחק ארבע שנים באוניברסיטת ג'ורג'יה סטייט, ממנה יצא ב-2010. תחנתו הראשונה כמקצוען הייתה לונדון לפרדס, בה שיחק שנתיים, ומשם הוא עבר לדן הלדר קינגס ההולנדית. בעונת 13/14 הוא נבחר לשחקן המצטיין של הליגה הסלובנית, אותה הוביל בקליעה, ריבאונדים ומדד במדי גרוסופלה. שנה לאחר מכן הוא המשיך את המומנטום ונבחר לשחקן העונה בליגת המשנה באיטליה, במדי לניאנו נייטס.
 
בהמשך שיחק בלאבריו, פאוק סלוניקי ולאריסה היווניות, ונציה, פיסטויה וברינדיסי האיטלקיות, אסטנה הקזחית עימה זכה בדאבל המקומית, לה פורטל הצרפתית ואשתקד בקראבנוס הקפריסאית, במדיה תרם 17.2 נקודות, 11.0 ריבאונדים, 2.2 אסיסטים ו-1.2 חטיפות ביורופקאפ. שנה לפני כן, הוא הוביל את הליגה היוונית עם 9.1 ריבאונדים בממוצע.

אלכסנדר זצ'ביץ' חוזר לבני הרצליה

אלכסנדר זצ'ביץ' חוזר לבני הרצליה

28/02/2024
"אנחנו רואים בסיור הזה שליחות"

"אנחנו רואים בסיור הזה שליחות"

22/02/2024
אחרי 3 נצחונות רצופים: הפסד בית לאילת

אחרי 3 נצחונות רצופים: הפסד בית לאילת

18/02/2024