יריית הפתיחה: מוקדמות היורופקאפ כבר כאן

מחר (רביעי) תחל הקבוצה את דרכה במפעל האירופי נגד אנורת'וסיס פמאגוסטה מקפריסין ובהמשך תתחרה נגד אגיס קורמנד המקומית. שמיר: "שמחים להמשיך מסורת של השתתפות במפעלים אירופאיים"

03/10/2023
בני הרצליה המריאה אתמול (שני) לקראת טורניר מוקדמות היורופקאפ. משחקי מוקדמות היורופקאפ נערכים העונה בשיטה של שבעה טורנירים שמתקיימים ברחבי היבשת, עם 3-4 קבוצות בכל טורניר. כל טורניר מתקיים בשיטת בית – כל קבוצה משחקת פעם אחת נגד הקבוצות שאיתה בבית, והקבוצה שמסיימת במקום הראשון בכל טורניר מעפילה לשלב הבתים של המפעל. 

הרצליה הוגרלה לבית אותו מארחת קורמנד ההונגרית, ותשחק נגד אגיס קורמנד המקומית ונגד אנורת'וסיס פמאגוסטה הקפריסאית. אם תעפיל לשלב הבא מהמקום הראשון, היא תצטרף לבית א' של העונה הרגילה בו ישחקו ספורטינג ליסבון מפורטוגל, בלקן בוטבגראד מבולגריה ואלבא פהרוואר מהונגריה. הטורניר יפתח היום במשחק בין פמגוסטה לקורמנד, מחר תשחק הרצליה מול פמגוסטה וביום חמישי תשחק הרצליה מול קורמנד המארחת. 

מאמן הקבוצה, דן שמיר: "אנחנו שמחים להגיע להשתתף במוקדמות היורופקאפ ולהמשיך מסורת של השתתפות במפעלים האירופאיים כחלק מהחזון של המועדון. בנינו הקיץ קבוצה חדשה, שלושה שחקנים המשיכו מהעונה שעברה והיתר שחקנים חדשים במועדון ואנחנו נמצאים בתהליך של חיבור ויצירת כימיה בין השחקנים. אנחנו מתחרים מול קבוצות איכותיות - פמגוסטה וקורמנד ונצטרך להיות מרוכזים בשני המשחקים ולהיות במיטבנו כדי לעלות לשלב הבתים של המפעל״.

המשחק ישודר בערוץ 5STARS בשעה 19:55.
ניתן לצפות גם ביוטיוב בקישור- https://www.youtube.com/watch?v=zxBbinVI7s4
אלכסנדר זצ'ביץ' חוזר לבני הרצליה

אלכסנדר זצ'ביץ' חוזר לבני הרצליה

28/02/2024
"אנחנו רואים בסיור הזה שליחות"

"אנחנו רואים בסיור הזה שליחות"

22/02/2024
אחרי 3 נצחונות רצופים: הפסד בית לאילת

אחרי 3 נצחונות רצופים: הפסד בית לאילת

18/02/2024