בורדיון חתם בכחולים-לבנים מהשרון

יעד חדש לגארד הצרפתי-ישראלי: בני "Ofek Dist" הרצליה, בה חתם לחודשיים עם אופציה להארכה. שמיר: "שחקן מנוסה וקשוח שאתה רוצה איתך בזמנים כאלה"

07/11/2023
 
בני "Ofek Dist" הרצליה הודיעה היום (שלישי) על החתמתו של פרדי בורדיון לחודשיים הקרובים, עם אופציה של הקבוצה להאריך את ההסכם עד לסיום העונה. הגארד הצרפתי-ישראלי שיחק בשלוש השנים האחרונות במדי הפועל חולון ולאחרונה התאמן עם הפועל ת"א.
 
"הליגה צפויה לחזור בקרוב בעצימות גבוהה והיה חשוב לנו להעמיק את הסגל כדי שנוכל לחלק את העומס הגופני", אמר המאמן דן שמיר, "אנחנו בסיטואציה מאתגרת שבה אנחנו צריכים לחבר את הקבוצה מחדש ורצינו ליצור עוד אופציות בחיבור כל החלקים מחדשים לקבוצה. פרדי שחקן שיכול לשחק בכמה עמדות, שחקן מנוסה וקשוח שאתה רוצה איתך בזמנים כאלה".
 
הגארד המתאזרח גדל באקדמית המחוננים של הכדורסל הצרפתי ושיחק בבוגרים במדי אנטיב, שאלון, שארלוויל ורואיל. לאורך השנים, הוא ייצג את צרפת בשלוש נבחרות שונות: הקדטים, הנוער והאולימפית ואף זכה במדליית כסף באליפות אירופה לנוער 2009. לישראל הוא הגיע בקיץ 2017 ואחרי חצי עונה במכבי חיפה, עבר להפועל אילת, בה שיחק עונה וחצי והיה שותף לעלייתה לפיינל פור 2009.
 
משם המשיך לתקופות קצרות במכבי ראשל"צ ומכבי ת"א, עימה זכה באליפות המדינה ב-2020. בשלוש השנים האחרונות הוא כאמור שיחק במדי הפועל חולון, עימה היה שותף להעפלתה לפיינל פור של ליגת האלופות, לזכייה בליגה הבלקנית Delasport וכמובן לזכייה באליפות המדינה.

אלכסנדר זצ'ביץ' חוזר לבני הרצליה

אלכסנדר זצ'ביץ' חוזר לבני הרצליה

28/02/2024
"אנחנו רואים בסיור הזה שליחות"

"אנחנו רואים בסיור הזה שליחות"

22/02/2024
אחרי 3 נצחונות רצופים: הפסד בית לאילת

אחרי 3 נצחונות רצופים: הפסד בית לאילת

18/02/2024