עדכון מיוחד לאוהדי הקבוצה

הודעת עדכון מיוחדת על פעילות הקבוצה במסגרת מלחמת "חרבות ברזל", החזרה לפעילות ותחילת המשחקים ביום רביעי 29.11

20/11/2023

הודעת עדכון מיוחדת לאוהדי הקבוצה
אוהדים ואוהדות יקרים, 
השבועות האחרונים היו לא פשוטים לאף אחד מאיתנו. פעילות הקבוצה הושפעה גם היא מהמצב הבטחוני. 
עם תחילת המצב החלו שחקני הקבוצה להתנדב למען תושבי הדרום, הגענו למפגשים במרכזי הקליטה ובמלונות במטרה לשמח את תושבי הדרום והצפון שפונו מבתיהם. בצד המקצועי, המטרה הראשונה שלנו הייתה להמשיך לשחק במפעל האירופאי - היורופקאפ כדי לייצג את העיר הרצליה ואת מדינת ישראל בגאווה בימים אלו, אך לצערנו מטעמים שונים פיב״א מנעה מאיתנו להמשיך לשחק במפעל.

עם ההחלטה על חזרת הליגה לשחק הנהלת הקבוצה והצוות המקצועי פעלו למען העמדת קבוצה תחרותית וחזקה שתוכל לתת לכם האוהדים שלנו נחת ואסקפיזם לצד השימוש בספורט כדי לבצע פעילויות למען הקהילה. פעלנו לשמירה על הסגל לצד חיזוקים במקום שחקנים שעזבו את הקבוצה. שמנו דגש על חשיבות כניסת הקהל למגרשים, וזאת בהתאם להנחיות פיקוד העורף.

המועד הסופי למשחק פתיחת העונה הוא יום רביעי 29.11.23 נגד מכבי רמת גן באולם היובל. נפרסם בימים הקרובים הסבר על הכניסה למשחקי הבית, דרכי רכישת הכרטיסים ואיסוף כרטיסי המנוי למנויים.

משפחות מפונות/מתפנות שנמצאות בעיר ורוצות להגיע למשחקים או בנוגע ליוזמות אזרחיות ניתן ליצור איתנו קשר במייל sara@shar.co.il ואנחנו נעשה כמיטב יכולתנו לאירוח במהלך המשחקים הקרובים, בהתאם למגבלות הקהל. 

אנחנו קוראים לכם להגיע למשחקים בצבעי כחול לבן יחד עם דגלי ישראל 
אחרי 3 נצחונות רצופים: הפסד בית לאילת

אחרי 3 נצחונות רצופים: הפסד בית לאילת

18/02/2024
צפו: איתן בורג ממשיך לשבור שיאים

צפו: איתן בורג ממשיך לשבור שיאים

15/02/2024
ניצחון בית ראשון אי פעם להרצליה על ב"ש

ניצחון בית ראשון אי פעם להרצליה על ב"ש

14/02/2024