חוזר הביתה: אלון מיכאלי חתם בהרצליה

הפורוורד־סנטר בן ה־19, שנבחר לפריצת העונה של הליגה הלאומית במדי אליצור נתניה, חתם לשלוש שנים בבני "Ofek Dist" הרצליה – המועדון שבו שיחק בנוער

27/06/2024

בני "Ofek Dist" הרצליה הודיעה היום (חמישי) על החתמתו של אלון מיכאלי לשלוש שנים. הפורוורד־סנטר בן ה־19, המתנשא לגובה 2.03 מטר, הוא בוגר מחלקת הנוער של בני הרצליה – ובעונה החולפת העפיל לליגת ווינר סל עם אליצור נתניה.

מאמן הקבוצה יהוא אורלנד: "אלון שחקן צעיר עם הרבה פוטנציאל שגדל במועדון. אני מכיר אותו מגילאי הנוער, ומאמין ביכולת שלו להמשיך להתקדם ולהתפתח כדי להפוך להיות שחקן לגיטימי בליגת העל".

אלון מיכאלי: "אני מאוד שמח להצטרף לסגל של בני הרצליה, המועדון שבו גדלתי. אני מצפה לעבודה עם יהוא ומחכה כבר לתחילת העונה".

בעונת 2022/23, עוד בהיותו שחקן מחלקת הנוער, נכלל מיכאלי בסגל הקבוצה הבוגרת אך זכה רק לדקות בודדות. את דרכו בבוגרים החל כאמור במדי אליצור נתניה, ובעונה החולפת רשם במדיה 10.5 נקודות, חמישה ריבאונדים ו-1.9 אסיסטים – כשהוא נבחר ל"פריצת העונה" של הליגה הלאומית ומסייע לקבוצה להגיע לגמר הפלייאוף, מה שהבטיח את מקומה בליגת ווינר סל.

לצד זאת, מיכאלי גם משחק בנבחרות ישראל הצעירות. בקיץ שעבר הוא היה חלק מרכזי מנבחרת הנוער שסיימה את אליפות אירופה במקום השישי, כשהוא עצמו קולע בטורניר 13.6 נקודות למשחק וקוטף 6.1 ריבאונדים בממוצע. הקיץ הוא עתיד לשחק באליפות אירופה עם נבחרת העתודה.

גביע ווינר סל: נקבעו בתי השלב המוקדם

גביע ווינר סל: נקבעו בתי השלב המוקדם

08/07/2024
אלישי כדיר חוזר לבני הרצליה כעוזר מאמן

אלישי כדיר חוזר לבני הרצליה כעוזר מאמן

07/07/2024
"שחקן מיוחד": ג'ון מיקס חתם בהרצליה

"שחקן מיוחד": ג'ון מיקס חתם בהרצליה

02/07/2024