יהוא אורלנד מונה למאמן בני הרצליה

שחקן העבר יערוך בכורה על הקווים בליגת ווינר סל כמאמנה של בני "Ofek Dist" הרצליה: "נשאף ליצור פה קבוצה אטרקטיבית ותחרותית" (צילום: עמית ברמן)

18/06/2024
 
בני Ofek Dist הרצליה הודיעה הבוקר (שלישי) על מינויו של יהוא אורלנד למאמנה בעונה הקרובה, עם אופציה של הקבוצה להאריך את ההסכם בשנתיים נוספות.
 
אורלנד פרש ב-2016 ממשחק פעיל לאחר 17 עונות בליגת ווינר סל – שבהן שיחק בין השאר באליצור אשקלון, הפועל ירושלים, הפועל חולון, מכבי ראשון לציון, ברק נתניה ומכבי אשדוד. לאחר הפרישה ממשחק אימן במחלקת הנוער של עמק חפר, ובעונת 2020/21 זכה עימה בגביע ובאליפות ליגת העל לנוער.
 
לאחר הזכייה באליפות עם עמק חפר עבר אורלנד לאימון בוגרים והדריך את הפועל חבל מודיעין. הוא הגיע איתה לחצי גמר הפלייאוף, ובעונת 2021/22 נבחר למאמן העונה של הליגה הלאומית. בעונה שעברה אימן אורלנד את עירוני רעננה מהליגה הלאומית, והגיע איתה לרבע גמר הפלייאוף. אורלנד גם משמש מאמן נבחרת הקדטים.
 
"אני מאוד שמח ונרגש להגיע לבני הרצליה, מועדון שבמשך שנים שואף להתמודד בצמרת ולהתחרות, ואני מאמין שנוכל להמשיך לעשות זאת בשנים הבאות", אמר אורלנד, "אני מודה להנהלת הקבוצה על האמון בי, ועל ההזדמנות לאמן בליגה העל. נשאף ליצור פה קבוצה אטרקטיבית, מחויבת ותחרותית שתנסה לעשות דברים יפים בליגה, ואני כבר מצפה להתחיל לעבוד. אני מבקש להודות לעירוני רעננה על תקופה יפה, ועל שנתנו לי את ברכת הדרך".

גביע ווינר סל: נקבעו בתי השלב המוקדם

גביע ווינר סל: נקבעו בתי השלב המוקדם

08/07/2024
אלישי כדיר חוזר לבני הרצליה כעוזר מאמן

אלישי כדיר חוזר לבני הרצליה כעוזר מאמן

07/07/2024
"שחקן מיוחד": ג'ון מיקס חתם בהרצליה

"שחקן מיוחד": ג'ון מיקס חתם בהרצליה

02/07/2024