תגלית העונה בליגת ווינר סל: יאיר קרביץ

הגארד המוכשר, לשעבר קפטן נבחרת העתודה שזכתה באליפות אירופה, היה פקטור משמעותי בהישארות של בני הרצליה וזכה גם במילגת לימודים מתנת רענן כץ (צילום: עודד קרני)

14/06/2021

זאת לא הייתה עונה קלה לבני הרצליה, אבל בסיומה היא יכולה להתנחם לא רק בהישארותה בליגת ווינר סל אלא גם בעובדה שבפעם החמישית בהיסטוריה היא אחראית לתגלית העונה: יאיר קרביץ, שהקדים במעט את רז אדם מהפועל "SP מצר" ת"א במשאל המשולב של גולשי וגולשות אתר מנהלת הליגה עם פאנל התקשורת. הגארד מצטרף לטל בורשטיין, אבירם זליקוביץ', עוז בלייזר וכרם משעור שזכו בתואר בעבר כשחקני המועדון.

קרביץ בן ה-22 חזר העונה לניסיון שני בליגת ווינר סל, אחרי עונה יפה במכבי רעננה מהליגה הלאומית בה היה שחקן משמעותי אשתקד. קפטן נבחרת העתודה לשעבר, שהתכבד בהנפת גביע אירופה בישראל, עשה התקדמות מרשימה העונה וב-23 משחקים תרם 5.9 נקודות, 2.5 ריבאונדים ו-3.1 אסיסטים בלמעלה מ-21 דקות בממוצע.

הוא השתפר ככל שהתקדמה העונה והגיע לשיאו לקראת סיומה, כאשר הרצליה סבלה ממכת פציעות בקו האחורי והוא שודרג לחמישייה. הוא רשם 19 נקודות, 6 ריבאונדים, 6 אסיסטים ומדד 24 בחולון, 18 נקודות ומדד 20 נגד האקסית בבאר שבע ועזר לכחולים-לבנים להבטיח את ההישארות באופן סופי עם הדאבל-דאבל הראשון שלו בקריירה: 11 נקודות ו-10 אסיסטים בלב המושבה, במשחק בו שיחק 37 דקות כרכז לאחר עזיבתו של עבדול גאדי.

מלבד הזכייה בתואר, קיבל קרביץ גם מילגת לימודים בסך 1,000 דולרים מתנת רענן כץ, נשיא הכבוד של ליגת ווינר סל. את הפרס העניקו לו ממלאת מקום מנכ"ל הטוטו, הגברת יעל אלמור, ויו"ר מנהלת ליגת ווינר סל, מר שמואל פרנקל.

המנהיג החדש: קורטני פורטסון מצטרף להרצליה

המנהיג החדש: קורטני פורטסון מצטרף להרצליה

26/07/2021
ברוך הבא להרצליה: צ'ינאנו אונואקו מצטרף לכחולים

ברוך הבא להרצליה: צ'ינאנו אונואקו מצטרף לכחולים

21/07/2021
זר ראשון לבני הרצליה: שא'מרקוס קנדי

זר ראשון לבני הרצליה: שא'מרקוס קנדי

19/07/2021