ככה מגיעים פיינל פור: זופי אבדיה מונה למנהל מקצועי

שחקן העבר זופר (זופי) אבדיה מונה למנהל המקצועי של בני הרצליה: " לא יהיה קל אבל אני מאמין שכמו כל דבר בחיים עם עבודה קשה נוכל להגיע ליעדים שלנו"

20/06/2021

בני הרצליה הודיעה היום (ראשון) על מינויו של זופר (זופי) אבדיה לתפקיד המנהל המקצועי של הקבוצה. אבדיה יהווה הגורם המחבר בין דירקטוריון והנהלת הקבוצה לצוות המקצועי. בנוסף לכך, אבדיה יהיה אמון על קידום שחקנים צעירים ופיתוח ארוך טווח של שחקנים במועדון עם דגש על שחקנים מקומיים.

בימים אלה אבדיה שוהה בארצות הברית לצד בנו דני שמחלים מפציעה אבל כבר החל את עבודתו בשבוע האחרון כשהוא קיים מספר פגישות עבודה בזום עם יו"ר הקבוצה אלדד אקוניס כשעל הפרק בניית תוכנית ארוכת טווח למועדון והחלטה לגביי מינוי מאמן אשר צפויה להתקבל בימים הקרובים.

אבדיה, בן 62, הוא תושב הרצליה ואימן בשנים האחרונות קבוצות במחלקת הנוער של המועדון. זופי הוא כדורסלן עבר יוגוסלבי, שהגיע לישראל בשנות ה-90 ושיחק ברמת השרון, ראשון לציון, הפועל תל אביב ואליצור בת ים.

יו"ר הקבוצה, אלדד אקוניס: "אני מאוד שמח על ההצטרפות של זופי לצוות שלנו. כל מי שמכיר את זופי יודע שהוא קודם כל בן אדם מיוחד ואנחנו מאמינים שהוא יביא רוח חדשה למועדון. אנחנו צריכים למצוא דרכים נוספות להגדיל את התקציב שלנו וזה דורש ממני להשקיע בזה יותר זמן ואנרגיה, ולכן היה חשוב לי לצרף מישהו נוסף, מישהו שקשור למועדון והמועדון חשוב לו שיכול לעזור ולחלק את העומס בעניינים המקצועיים, יהיה אוזן קשבת ועזר למאמן ולהנהלה ויעזור לנו להצעיד את המועדון קדימה. נפגשנו מספר פעמיים עוד כשהיה בארץ בעניין, ודיברנו הרבה בשבועות האחרונים, יש לנו חזון משותף להפוך את בני הרצליה לקבוצה שתקדם שחקנים צעירים, תתן אופק לשחקנים מקומיים ותוכל להגיע דרך זה בסופו של דבר להיישגים. אנחנו רוצים לראות קבוצה צעירה, רעבה, לוחמת שהקל יהנה לראות השנה ואני מאמין שזופי הוא הבנאדם הנכון להוציא את החזון הזה לפועל".

זופי אבדיה: "אני מאוד נרגש להצטרף לבני הרצליה ורוצה להודות לאלדד אקוניס על ההזדמנות לעזור ולתת מהניסיון הרב שלי לקבוצה שהיא קרובה לליבי. אני מאמין שהרצליה יכולה להתפתח למועדון שכל שחקן ישראלי ירצה לעבור בו, המועדון הזה נתן הזדמנויות לרוב השחקנים הישראלים שהיום מככבים בקבוצות הליגה, כולל 2 מה-MVP הישראלים של הליגה יפתח זיו וכארם משעור. אני ואלדד רוצים להחזיר את המועדון לימים שהוא גידל וקידם שחקנים כמו בורשטיין, גרין ויצחקי, ולשלב את זה עם הצלחה מקצועית גם ברמת הליגה. אנחנו רוצים לראות קבוצה צעירה ולוחמת שתגרום לקהל להנות ותשאיר את הכל על המגרש בכל משחק. זה לא יהיה קל אבל אני מאמין שכמו כל דבר בחיים עם עבודה קשה נוכל להגיע לשם"

 

המנהיג החדש: קורטני פורטסון מצטרף להרצליה

המנהיג החדש: קורטני פורטסון מצטרף להרצליה

26/07/2021
ברוך הבא להרצליה: צ'ינאנו אונואקו מצטרף לכחולים

ברוך הבא להרצליה: צ'ינאנו אונואקו מצטרף לכחולים

21/07/2021
זר ראשון לבני הרצליה: שא'מרקוס קנדי

זר ראשון לבני הרצליה: שא'מרקוס קנדי

19/07/2021