אורן אהרוני מונה למאמן בני הרצליה

אורן אהרוני מונה למאמן בני הרצליה, לאחר שבשנים האחרונות שימש כמנהל המקצועי במחלקת הנוער של מכבי תל אביב וכמאמן נבחרת הנוער. המנהל המקצועי, זופי אבדיה: "אורן הוא האיש המתאים ביותר"

23/06/2021

בני הרצליה הודיעה היום (רביעי) על מינויו של אורן אהרוני למאמן הקבוצה לעונה הקרובה עם אופציה לשתי עונות נוספות.

אהרוני פרש ממשחק ב-2007 ופתח את קריירת האימון שלו בגבעת שמואל אותה אימן שתי עונות. בעונת 2009/10 הצטרף אהרוני לבני הרצליה (אז בני השרון) ושימש במשך שנתיים כעוזרו של דן שמיר. בעונת 2011/12 מונה אהרוני לתפקיד המנהל המקצועי במחלקת הנוער ומנהל האקדמיה של מכבי תל אביב כאשר בעשר השנים שלו בתפקיד הוביל אותה לתארים רבים. במקביל משמש אהרוני גם כמאמן הנבחרות הצעירות של ישראל כשאימן בעבר את נבחרת הקדטים והחל מקיץ 2018 מונה למאמן נבחרת הנוער. בקיץ 2019 הוביל אהרוני את נבחרת הנוער לזכייה באליפות אירופה דרג ב' ולחזרה לדרג א'.

המנהל המקצועי, זופי אבדיה: "כשהצטרפתי לקבוצה הצהרתי שהאסטרטגיה והחזון שלנו הוא לבנות קבוצה צעירה, רעבה ולוחמנית, משהו חדש ומרענן. רצינו מאמן שיתאים לדרך הזאת לטווח המיידי והרחוק ואורן הוא האיש המתאים ביותר לכך. האישיות שלו, הנסיון שלו בעבודה עם צעירים בעשור האחרון בנוסף לניסיון הרב שלו כשחקן וגם העובדה שכבר עבד ומכיר את המערכת מקרוב גרמו לנו להאמין שהוא מי שיכול להוציא את התוכניות שלנו לפועל בצורה הטובה ביותר".

מאמן הקבוצה, אורן אהרוני: "אני מאוד שמח להצטרף למשפחת בני הרצליה ולשתף פעולה עם זופי ומודה לו ולהנהלה על האמון. מאוד התחברתי לחזון שלהם לבנות כאן קבוצה צעירה ואני מחכה כבר להתחיל לעבוד. אני מסיים תקופה נפלאה במחלקת הנוער של מכבי ת"א ורוצה להודות לצוות שעבד לצידי במהלך השנים, למנכ"ל אלון בן זקן ולבעלים שנתנו את ברכת הדרך ואיפשרו לי לעשות את המעבר הזה.

בקבוצה ביקשו להודות לשרון דרוקר, מאמן הקבוצה בעונה שעברה. מהקבוצה נמסר: "שרון הגיע למועדון בעונה לא פשוטה שבה התמודדנו עם אתגרים רבים, משבר הקורונה, לחימה בעזה ופציעות רבות. עונה לא פשוטה בסיומה למרות כל הקשיים הוא הצליח להשאיר את הקבוצה בליגה. אנחנו מאחלים לשרון הצלחה רבה בהמשך הדרך ומלאים הערכה כלפיו".

 

המנהיג החדש: קורטני פורטסון מצטרף להרצליה

המנהיג החדש: קורטני פורטסון מצטרף להרצליה

26/07/2021
ברוך הבא להרצליה: צ'ינאנו אונואקו מצטרף לכחולים

ברוך הבא להרצליה: צ'ינאנו אונואקו מצטרף לכחולים

21/07/2021
זר ראשון לבני הרצליה: שא'מרקוס קנדי

זר ראשון לבני הרצליה: שא'מרקוס קנדי

19/07/2021