ברוך הבא: דורי סהר מצטרף להרצליה

דורי סהר ששיחק בשנתיים האחרונות במכבי תל אביב מצטרף לבני הרצליה בהסכם לשלוש עונות: "מוכן ומתרגש לאתגר הבא בהרצליה". זופי אבדיה: "חלק חשוב בפרויקט שלנו"

06/07/2021
בני הרצליה הודיעה היום (שלישי) על החתמתו של דורי סהר (1.95, בן 20) על חוזה ארוך טווח לשלוש שנים, עד סיום עונת 2023/24. סהר גדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב ונחשב לאחד הכשרונות הבולטים בגילאי הנוער בישראל בשנים האחרונות. 
 
סהר הוביל את נבחרת הנוער לזכייה באליפות אירופה לדרג ב' ולהעפלה לדרג א' בקיץ 2019, כשהוא קולע בממוצע 13 נקודות למשחק באליפות. מאמנו של סהר בנבחרת הנוער, בנבחרת הקדטים ובקבוצת הנוער של מכבי ת"א היה אורן אהרוני, עמו יחזור לשתף פעולה העונה בהרצליה. בשנתיים האחרונות נמנה עם הסגל של מכבי תל אביב. את משחק השיא שלו רשם בניצחון על מכבי חיפה כשקלע 11 נקודות ב-20 דקות.
 
המנהל המקצועי, זופי אבדיה: "אנחנו שמחים לתת לדורי את הבמה להצליח בליגת העל. דורי הוא חלק חשוב בפרויקט שאנחנו בונים כאן לשנים הקרובות עם ישראלים צעירים ואנרגטיים". 
 
מאמן הקבוצה, אורן אהרוני: "אני מלווה את דורי כבר הרבה שנים, גם במכבי ת"א וגם בנבחרות ישראל הצעירות, הוא שחקן כשרוני ורעב שאני מכיר מצוין ויודע מה היכולות שלו. אני מאוד מאמין בו ורואה אותו בתור שחקן משמעותי בקבוצה שלנו".
 
דורי סהר: ״אני שמח להצטרף למועדון ששם לו מטרה ברורה ומוצהרת לקדם שחקנים ישראלים צעירים ומתרגש לחזור לעבוד תחת אורן אהרוני, שבנה אותי כשחקן וכאדם. אני מודה למכבי תל אביב שנתנו לי בסיס מקצועי רחב, ומודה לקבוצה ולכל הצוות המקצועי עמו עבדתי שם. אני מוכן ומתרגש לאתגר הבא בהרצליה ומצפה לעונה מיוחדת ומוצלחת״.
המנהיג החדש: קורטני פורטסון מצטרף להרצליה

המנהיג החדש: קורטני פורטסון מצטרף להרצליה

26/07/2021
ברוך הבא להרצליה: צ'ינאנו אונואקו מצטרף לכחולים

ברוך הבא להרצליה: צ'ינאנו אונואקו מצטרף לכחולים

21/07/2021
זר ראשון לבני הרצליה: שא'מרקוס קנדי

זר ראשון לבני הרצליה: שא'מרקוס קנדי

19/07/2021