סנדי כהן עובר לרחף במדי בני הרצליה

הסווינגמן האתלטי חתם בשורות הכחולים-לבנים מהשרון. המנהל המקצועי זופר אבדיה: "מהשחקנים המוכשרים ביותר בליגה". המאמן אורן אהרוני: "כח משמעותי"

14/07/2021

בני הרצליה הודיעה הבוקר (רביעי) על החתמתו של סנדי כהן לעונה הקרובה. הסווינגמן בן ה-25, שמתנשא לגובה 1.98 מ', מגיע ממכבי "Playtika" ת"א בה שיחק בשנתיים האחרונות.

המנהל המקצועי, זופי אבדיה: "אנחנו מאוד מרוצים שהצלחנו לצרף את סנדי לקבוצה, הוא היה אחד השחקנים הכי מבוקשים בקיץ הזה על ידי רוב קבוצות הליגה ואנחנו שמחים שהוא בחר להצטרף אלינו. מדובר באחד השחקנים המוכשרים ביותר בליגה שלנו, שחקן מלהיב שהקהל ייהנה לראות ומתאים מאוד לאופי הקבוצה שאני ואורן רוצים לראות השנה בהרצליה - צעירה, אנרגטית ומנצחת".

מאמן הקבוצה, אורן אהרוני, הוסיף: "סנדי שחקן מאוד מוכשר שיהיה כוח משמעותי עבורנו. אנחנו מאמינים שהוא יוכל לעשות את השדרוג הדרוש אצלנו, להפוך לשחקן מוביל ולהיות חלק מהתלכיד הקבוצתי שיעזור לקבוצה לעמוד במטרות שלה".

כהן נולד בוויסקונסין ואחותו היא נטישה היידמן, שחקנית הקונטיקט סאן מה-WNBA ששיחקה בעונה החולפת במכבי עירוני ר"ג. הוא החל את קריירת המכללות שלו באוניברסיטת מארקט – בה כיכבה אחותו – אבל כעבור שתי עונות עזב לגרין ביי-וויסקונסין, במדיה נבחר לחמישיית העונה בליגת ההורייזן כסיניור עם 17.5 נקודות, 6.4 ריבאונדים, 4.7 אסיסטים, 1.9 חטיפות ו-1.1 חסימות למשחק.

בשתי עונותיו הראשונות כמקצוען הוא שיחק במכבי "Playtika" ת"א, איתה זכה בשתי אליפויות, גביע המדינה וגביע ווינר סל. בעונתו הראשונה הוא רשם 5.4 נקודות, 3.3 ריבאונדים ו-2.6 אסיסטים בשבעה משחקים בליגת ווינר סל ואשתקד תרם 4.3 נקודות, 1.8 ריבאונדים ו-0.8 אסיסטים ב-24 משחקים. משחק השיא שלו היה בגמר 2020, עם 16 נקודות (4-4 לשלוש) ב-18 דקות מהספסל.

אימון: סיפור של שני מחציות

אימון: סיפור של שני מחציות

22/09/2021
הכנה: בני הרצליה גברה על מכבי ת"א

הכנה: בני הרצליה גברה על מכבי ת"א

16/09/2021
אבדיה: "אין מתכון קבוע להצלחה. אנחנו עובדים מחוץ לקופסה"

אבדיה: "אין מתכון קבוע להצלחה. אנחנו עובדים מחוץ לקופסה"

15/09/2021