זר ראשון לבני הרצליה: שא'מרקוס קנדי

הביג מן הצעיר מגיע לשרון אחרי עונה אותה חילק בין איטליה לגרמניה. המנהל המקצועי זופר אבדיה: "חוסם מחונן". המאמן אורן אהרוני: "אנרגטי ומחויב לקבוצה"

19/07/2021

בני הרצליה הודיעה הבוקר (שני) על החתמתו של שא'מרקוס קנדי. הפורוורד-סנטר האמריקאי בן ה-23, שמתנשא לגובה 2.03 מ', חתם לעונה אחת עם אופציה של הקבוצה לעונה נוספת. בהודעה הרשמית מטעם הקבוצה נמסר כי "מדובר בשחקן אתלטי עם סיומת טובה מעל הטבעות ושומר קשוח שנחשב לחוסם מצוין".

"שא'מרקוס הוא שחקן צעיר וקשוח עם הרבה אנרגיה וכישרון, הוא הראה חלק מהפוטנציאל שלו בשנה שעברה באיטליה ואנחנו מאמינים שהוא מאוד מתאים לאופי וסגנון הקבוצה שאנחנו מכוונים אליו", החמיא המנהל המקצועי, זופר אבדיה, "מדובר בשחקן הגנה מצוין וחוסם מחונן, אתלט שמתאים מאוד לליגה ולסגנון שאנחנו רוצים לתת לקבוצה".

מאמן הקבוצה, אורן אהרוני, הוסיף: "ש'מארקוס שחקן מוכשר, צעיר, מאוד אתלטי, אנרגטי ומחויב לקבוצה, שחקן עם פוטנציאל להגיע לרמות גבוהות יותר בעתיד. הוא מאוד מתאים למה שאני רוצה לראות בבני הרצליה העונה ומהווה עוד חלק חשוב בפאזל שאנחנו בונים".

קנדי נולד באלבאמה, החל את קריירת המכללות שלו בצ'יפולה קולג' בה שיחק שנתיים ומשם המשיך למקניס סטייט, ממנה יצא ב-2020, כשחקן ההגנה של מחוז הסאות'לנד וחבר בחמישיית העונה עם ממוצעים של 18.6 נקודות, 10.9 ריבאונדים ו-2.6 חסימות. באחד המשחקים הוא רשם טריפל דאבל נדיר של 17 נקודות, 10 ריבאונדים ו-10 גגות. בנוסף, הוא דורג שני בכל המכללות באחוזים מהשדה עם כמעט 68%.

את העונה החולפת הוא החל בקאנטו האיטלקית, בה רשם 8.9 נקודות, 4.5 ריבאונדים ו-1.8 חסימות ב-20 משחקים. משם המשיך לראסטה וכטה הגרמנית, במדיה תרם 6.8 נקודות, 4.6 ריבאונדים ו-0.8 חסימות בשמונת משחקיו.

המנהיג החדש: קורטני פורטסון מצטרף להרצליה

המנהיג החדש: קורטני פורטסון מצטרף להרצליה

26/07/2021
ברוך הבא להרצליה: צ'ינאנו אונואקו מצטרף לכחולים

ברוך הבא להרצליה: צ'ינאנו אונואקו מצטרף לכחולים

21/07/2021
סנדי כהן עובר לרחף במדי בני הרצליה

סנדי כהן עובר לרחף במדי בני הרצליה

14/07/2021