מחזקים את הבית

שלושה שחקני בית חתמו לעונה הקרובה בבני הרצליה: דור ענבי ועידו פוגל שממשיכים לעונה שלישית, ועומרי קופרמן שסיים העונה את גיל הנוער. זופי אבדיה: "שואפים לקדם כמה שיותר הרצליינים"

17/08/2021
בני הרצליה הודיעה היום (שלישי) על החתמתם לעונה הקרובה של שלושה שחקני בית, בוגרי מחלקת הנוער של המועדון: דור ענבי, עידו פוגל ועומרי קופרמן. 
 
זוהי תהיה עונתו השלישית של ענבי (בן 20, 2.03) בבני הרצליה. הגבוה הישראלי שיחק בעונה שעברה גם במסגרת הכרטיס הכפול במעלה אדומים מהליגה הארצית, והעפיל עמה לליגה הלאומית כאחד השחקנים המשמעותיים בקבוצה. עידו פוגל (בן 20, 1.87), ממשיך גם הוא לעונתו השלישית בקבוצה לאחר שבעונה שעברה שיחק במסגרת הכרטיס הכפול גם בנחל שורק. קופרמן (בן 18, 1.85), סיים בקיץ האחרון את גיל הנוער, ובעונתו האחרונה במחלקת הנוער של המועדון הוביל את קבוצת הנוער של בני הרצליה להעפלה לליגת העל לנוער.
 
המנהל המקצועי, זופי אבדיה: "אנחנו שואפים לקדם כמה שיותר שחקנים הרצליינים, בוגרי מחלקת הנוער של המועדון. צירפנו העונה לסגל שלושה שחקני בית שאנחנו מצפים לראות את ההתקדמות שלהם. זה חלק חשוב מהקבוצה – יש בעיר למעלה מ-1000 ילדים שמשחקים כדורסל, והחלום שלהם להפוך להיות שחקני כדורסל מקצועניים בליגת העל אפשרי כאן בהרצליה".
 
מאמן הקבוצה, אורן אהרוני: "אני שמח על ההצטרפות של דור, עידו ועומרי. חשוב לנו לקדם את בוגרי מחלקת הנוער של המועדון במסגרת האסטרטגיה של המועדון, ואני מצפה לעבודה המשותפת".
אימון: סיפור של שני מחציות

אימון: סיפור של שני מחציות

22/09/2021
הכנה: בני הרצליה גברה על מכבי ת"א

הכנה: בני הרצליה גברה על מכבי ת"א

16/09/2021
אבדיה: "אין מתכון קבוע להצלחה. אנחנו עובדים מחוץ לקופסה"

אבדיה: "אין מתכון קבוע להצלחה. אנחנו עובדים מחוץ לקופסה"

15/09/2021