קווינטון הוקר חתם בבני הרצליה

הרכז האמריקאי קווינטון הוקר ישלים את הסגל, בעונה שעברה קלע 14 נקודות למשחק בליגה הגרמנית. זופי אבדיה: "יתאים מאוד לקבוצה המתגבשת"

06/09/2021
בני הרצליה הודיעה היום על החתמתו של הרכז האמריקאי קווינטון הוקר (1.83, בן 26) לעונה הקרובה. מדובר בשחקן בעל נסיון אירופאי ששיחק בעונה שעברה בליגה הגרמנית. החתמתו של הוקר מגיע לאחר שרכזה של הקבוצה קורטני פורטסון קיבל תשובה חיובית בבדיקת קורונה שעשה לפני הטיסה לישראל בשבוע שעבר וכעבור מספר ימים גם פיתח תסמינים קשים של המחלה. מועד ואפשרות הגעתו לארץ בשלב זה לא ברור, כמו גם מצבו הפיזי לאחר המחלה ותקופת ההתאוששות שלה יזדקק. בעקבות המצב נאלצה הקבוצה להגיב במהירות ולהחתים שחקן שיתפוס את מקומו. 
 
הוקר הוא בוגר מכללת דקוטה הצפונית, בעונה האחרונה בליגת המכללות העמיד ממוצעים של 19.3 נקודות (44.4% לשלוש) 4.6 ריבאונדים ו-3.6 אסיסטים, נבחר שנתיים רצוף לחמישיית הקונפרנס (ביג סקאי), מוביל את הקבוצה לאליפות הקונפרנס (כשהוא נבחר לMVP של הטורניר) ולהופעה היסטורית בטורניר המכללות. 
 
לאחר שלא נבחר בדראפט, יצא לאירופה ושיחק בין היתר בליגה הפולנית, הצרפתית, וההונגרית שם שיחק באלופת הליגה פלקאו סומבטהיי, ושיחק עמה גם בליגת האלופות של פיב"א. בעונה שעברה שיחק במיטלדויטשר מהליגה הגרמנית הראשונה במדיה רשם ממוצעים של 14.1 נקודות, 5.1 אסיסטים ו-3.2 ריבאונדים, כשהוא קולע ב-50% מ-2, 40.2% מהשלוש ו-82.1% מהעונשין.
 
המנהל המקצועי, זופי אבדיה: "קווינטון הוא רכז אמיתי, חכם עם קליעה טובה, אגרסיבי ואנרגטי שנראה לנו כמי שיתאים מאד לקבוצה המתגבשת. התחלנו להתאמן היום בסגל כמעט מלא, מצפים להצטרפות שלו בהמשך השבוע ככדי שנוכל להתחיל לחבר את הקבוצה לידי יחידה אחת, קבוצה צעירה, שיהיה כיף לראות עם שחקנים שיש להם מה להוכיח ולהראות. אני מאמין שקווינטון יוכל להתאים ולהתחבר לחבר'ה במהרה ולעזור לקבוצה להגיע למטרות שהצבנו הקיץ".
 
מאמן הקבוצה, אורן אהרוני: "לצערי נכפה עלינו לבצע שינוי, אני שמח שהצלחנו להגיב במהירות למצב שנוצר ולמצוא שחקן שנמצא בכושר ורוצה להוכיח את עצמו. קווינטון שחקן איכותי שהולך ומתקדם משנה לשנה, הוא מחזיק בסט התכונות שחיפשנו לעמדת הרכז על המגרש ומחוץ למגרש ומתאים לאופי ולסגנון הקבוצה המתגבש".
ניצחון דרמטי שני ברציפות לבני הרצליה

ניצחון דרמטי שני ברציפות לבני הרצליה

17/10/2021
נותנים את הבמה לאומנים ההרצליינים

נותנים את הבמה לאומנים ההרצליינים

15/10/2021
מכירת המנויים בעיצומה!

מכירת המנויים בעיצומה!

15/10/2021