נעים להכיר: בני Ofek Dist הרצליה

הכחולים-לבנים מהשרון חתמו על הסכם חסות ראשי עם חברת הטכנולוגיה. הבעלים עמית גואטה: "חיפשנו קבוצה שתתחבר לערכים שלנו ואנחנו לערכים שלה"

10/10/2021

בני הרצליה הודיעה הבוקר (ראשון) על חתימת הסכם חסות ראשי עם חברת Ofek Dist לעונת המשחקים 2021/22. הקבוצה תיקרא בני Ofek Dist הרצליה, ובמסגרת הסכם החסות, יופיע לוגו החברה על גופיות השחקנים.

חברת Ofek Dist היא חלוצה בתחום הפצת MSP בישראל תחת מוצריה בתחום שרותי הענן, ניהול תשתיות IT ואבטחת מידע. החברה מייצגת בישראל כמה מהיצרניות המובילות בתחום זה בעולם כגון N-able, Sophos, Public Cloud. אופק מובילה חדשנות בתחום ה-IT על ידי הטכנולוגיות שמנגישה למשווקיה וכן על ידי המודלים הייחודיים לפיתוח עסקי וטכנולוגי עבור השוק העסקי.

בעלי החברה, עמית גואטה: "אנחנו מאמינים בקשר עם הקהילה, ומעריכים את בני הרצליה – אחת הקבוצות הוותיקות בליגה, שלאורך השנים מקדמת שחקנים ישראלים צעירים ונותנת להם את הבמה לפרוץ. חיפשנו זמן מה קבוצה שתתחבר לערכים שלנו ואנחנו לערכים שלהם ואין ספק שנוצר קליק מהרגע הראשון, אני סמוך ובטוח שתהיה לנו עונה מאתגרת ומוצלחת. תודה לכל הנוגעים בדבר".

מנכ"ל החברה, רהב רוזנטל: "זאת זכות ענקית לחיבור של אופק לקהילה ולעשייה ובטח לקידום הספורט הישראלי והכדורסל בפרט, מאמין שתנועה יוצרת תוצאה והחיבור לקבוצה תואם את ערכי אופק. אנחנו רואים חשיבות בתמיכה בקבוצת ספורט ישראליות, וראינו בבני הרצליה קבוצה צעירה, שאפתנית ששואפת להצלחות, יש בהרצליה קהילה חזקה מאחורי הקבוצה, עם אלפי ילדים שמבצעים פעילות ספורטיבית ורואים בשחקני ליגת העל מודל לחיקוי".

יו"ר הקבוצה, אלדד אקוניס: "מצאנו פרטנרים נהדרים לקידום הכדורסל בהרצליה עם חברה שנמצאת בתנופה אדירה ומאמינה מאוד בפרויקט שלנו, שכולל קידום של שחקנים ישראלים צעירים וחיבור בין הקבוצה לקהילה".

הערב: קרב צמרת מסקרן בהיכל טוטו

הערב: קרב צמרת מסקרן בהיכל טוטו

20/11/2021
צפו: ואן וליט ניצח את אובאסוהן בדרבי

צפו: ואן וליט ניצח את אובאסוהן בדרבי

16/11/2021
קבוצת צמרת: הרצליה גברה על ירושלים

קבוצת צמרת: הרצליה גברה על ירושלים

15/11/2021