רגב הוד ישיר את שיר הזכייה בגביע, החגיגות הרשמיות ייערכו ביום רביעי הקרוב

חגיגות הזכייה הרשמיות של בני Ofek Dist הרצליה ייערכו ביום רביעי הקרוב באולם היובל, רגב הוד ישיר את שיר הזכייה הרשמי של הקבוצה

27/02/2022
בני Ofek Dist הרצליה תשיק שיר מיוחד לכבוד הזכייה שלה בגביע המדינה לשנת 2022, שיתבסס על המנון הקבוצה שהוקלט בשנת 2016. את השיר יקליט בימים הקרובים הזמר הלאומי רגב הוד, מהזמרים הבולטים בישראל ותושב העיר הרצליה. במסגרת החגיגות שיתקיימו ביום רביעי הקרוב בשעה 17:30 באולם היובל, תיערך לקבוצה קבלת פנים רשמית במעמד ראש עיריית הרצליה, מר משה פדלון, טקס הצגת השחקנים והנפת גביע המדינה, תליית דגל מחזיקת גביע המדינה בתקרת האולם, הופעת ריקוד של להקת "שבעת הכוכבים" והופעת אורח מיוחדת של הזמר רגב הוד שיבצע לראשונה את שיר הזכייה בגביע. 
 
רגב הוד: "התרגשתי מאוד מהזכייה ההיסטורית של בני הרצליה בגביע המדינה, אני שמח להצטרף לנבחרת של בני הרצליה בתור 'שחקן חיזוק', לשמח את אלפי האוהדים ולבצע את שיר הזכייה הרשמי".
 
ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "אני מזמין את אוהדי הקבוצה ותושבי העיר כולה להצטרף אלינו ביום רביעי לאירועי החגיגות. התרגשות עצומה כאן בהרצליה, קבוצת 'בני הרצליה' הביאה לנו גאווה אדירה ושמחה גדולה על הזכייה ההיסטורית בגביע המדינה. העיר הרצליה מחבקת את השחקנים וצוות המאמנים ומודה להם על עונה נפלאה ותצוגת משחק מעוררת השתאות. 'בני הרצליה' הוכיחה לכולנו שבזכות עבודה קשה, שיתוף פעולה, משחק קבוצתי ושאפתנות גדולה - השמים הם הגבול". 
 
סגן ראש העיר, מחזיק תיק הספורט, עופר לוי: "בני הרצליה עשתה כבוד הן לספורט והן לתושבים בעיר. בתור מחזיק תיק הספורט אני גאה בהישג הגדול ובכלל בקיומם של שיתופי הפעולה בין קבוצת הבוגרים למחלקת הנוער של בני הרצליה. הוכחנו שיש קהל גדול לספורט בעיר ונמשיך לעבוד כדי שהספורט יהווה גאווה עירונית בכל הענפים".
 
גם מוריס קמפ ממשיך במחזיקת הגביע

גם מוריס קמפ ממשיך במחזיקת הגביע

13/06/2022
צפו: הפלייאוף הנפלא של מוריס קמפ

צפו: הפלייאוף הנפלא של מוריס קמפ

12/06/2022
ממשיכים ביחד: קווינטון הוקר האריך את חוזהו בקבוצה

ממשיכים ביחד: קווינטון הוקר האריך את חוזהו בקבוצה

07/06/2022