מאמן פברואר-מרץ: אורן אהרוני

תואר אישי ראשון למאמן בני "Ofek Dist" הרצליה מאז מרץ 2009, אחרי שהוביל את קבוצתו לזכייה בגביע ולבית העליון: "הקרדיט לצוות, ההנהלה, השחקנים והקהל"

04/04/2022

הבחירה לתואר המאמן של חודשים פברואר-מרץ בליגת ווינר סל הייתה צמודה במיוחד, עם לא מעט מועמדים ראויים. על קולות בודדים, התואר הלך לבסוף לאורן אהרוני מבני "Ofek Dist" הרצליה, שהקדים במעט את גיא גודס מהפועל "יונט" חולון, אבי אבן ממכבי "Playtika" ת"א, אלעד חסין מהפועל "בי-קיור לייזר" חיפה, יותם הלפרין מהפועל "בנק יהב" ירושלים וגיא קפלן מהפועל גלבוע/גליל.

אהרוני, בעונת קאמבק נהדרת לאימון בוגרים אחרי שנים רבות במחלקת הנוער של מכבי ת"א, סימן בחודשיים האחרונים שני ציוני דרך היסטוריים, כאשר הוביל את הכחולים-לבנים מהשרון לגביע המדינה בפעם השנייה בתולדותיהם ולהבטחת המקום בפלייאוף העליון לראשונה מזה חמש שנים. בחודשים הקודמים הוא זכה למספר קולות במשאל, אך זוהי הבחירה הראשונה שלו לתואר האישי מאז מרץ 2009, כאשר עוד אימן את גבעת שמואל.

ההצלחה הגדולה של המאמן בחודשיים החולפים הייתה בשני מישורים: בראש ובראשונה להוריד את הקבוצה לקרקע אחרי השיא המדהים בשבוע הגביע, ומלבד זאת בניווט הקבוצה למרות לא מעט חיסורים. הרצליה איבדה בשבועות האחרונים את קווינטון הוקר לפציעה, סבלה מהיעדרויות של צ'ינאנו אונואקו שיצא לחופשת מולדת בעקבות לידת בתו הבכורה ושל שון דאוסון ואנדי ואן וליט שהתמודדו עם פציעות.

הרצליה הסתדרה היטב גם בסגל קצר, ידעה לשלב בזריזות את די.ג'יי קופר שבזמן קצר מאוד הפך לבעל הבית שלה בקו האחורי והצליחה לקחת בשיניים ניצחונות גם בערבים פחות טובים שלה, בזכות התעלויות מאוחרות בהגנה וכמובן יכולת הקלאץ' של שחקן החודש, כריס באב. הקבוצה אמנם ירדה השבוע מהמקום השני לרביעי, אך היא בעמדה מצוינת להיאבק אפילו על הפסגה במשחקי הבית העליון.

"אני מודה על הבחירה, ההעפלה שלנו לבית העליון מהווה הישג גדול עבורנו", אמר אהרוני, "הקרדיט מגיע לעוזר שלי יואב שמיר ולכל אנשי הצוות המקצועי והרפואי, להנהלת המועדון שעובדים לילות כימים למען ההצלחה שלנו, לשחקנים עם רמת מחויבות מאוד גבוהה וכמובן לקהל הנפלא שלנו שתומך בנו ועוזר לנו להגיע להצלחות".

סוויפ ראשון אי פעם למחזיקת הגביע

סוויפ ראשון אי פעם למחזיקת הגביע

19/05/2022
הבחירה שלכם: מצטייני עונת 2021-2022

הבחירה שלכם: מצטייני עונת 2021-2022

19/05/2022
צפו: כריס באב שוב התעלה במאני טיים

צפו: כריס באב שוב התעלה במאני טיים

17/05/2022